Посольство України в Республіці Індонезія

, Київ 16:42

Посол України зустрівся з Директором Консульського департаменту МЗС Індонезії

13 квітня 2017, 12:58

Відбулася зустріч Посла України Володимира Пахіля з Директором Консульського департаменту МЗС Індонезії Д.Пуджіанто, в ході якої обговорено весь спектр питань двостороннього консульсько-правового співробітництва.

Поінформовано про завершення виконання українською стороною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами.

Доведено інформацію стосовно набрання чинності 16.04.2017 р. Постановою Кабінету Міністрів України № 118 від 01.03.2017 р., відповідно до якої Індонезію включено до переліку країн, громадянам яких в’їзні візи можуть бути оформлені у пунктах пропуску через державний кордон України (візи по прибуттю).

Привернуто увагу до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

За результатами зустрічі констатовано відсутність проблемних питань на консульсько-правовому напрямі двостороннього співробітництва та висловлено впевненість щодо подальшої ефективної та взаємовигідної взаємодії.