Посольство України в Республіці Індонезія

, Київ 02:14

Пропонуємо підтримати ув'язнених за політичними мотивами громадян України в Росії та окупованому нею Криму

25 грудня 2016, 20:04

Вельмишановні українці,


Кампанія #LetMyPeopleGo була започаткована за ініціативою "Євромайдан SOS" для захисту усіх ув'язнених за політичними мотивами громадян України в Росії та окупованому нею українському Криму. Метою кампанії є звільнення усіх людей зі списку LetMyPeopleGo та контроль за дотриманням основоположних прав заручників Кремля, серед яких свобода від тортур, право на вільний доступ адвоката, надання медичної допомоги тощо.

Кампанію підтримуює ряд організацій в Україні та поза її межами, такі як: Центр громадянських свобод, People in Need, фундація "Відкритий діалог", Euromaidan Press, Євромайдан-Варшава, Кримськотатарський ресурсний центр, фестиваль документального кіно Docudays UA, Платформа культурних ініціатив "Ізоляція", Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Комітет солідарності, а також Міністерство закордонних справ України та Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Пропонуємо Вам, на добровільних засадах, долучитися до ініціативи LetMyPeopleGo й підтримати ув'язнених за політичними мотивами громадян України в Російькій Федерації та окупованому українському Криму - надіслати їм Ваші листи або листівки, які, насправді, стануть для них справжнім зв'язком з Батьківщиною, бажаним ковтком свободи і колосальною моральною підтримкою.

Більш детальну інформацію щодо цього проекту можна знайти на сайті: http://letmypeoplego.org.ua/en/letter

Щиро дякуємо Вам за небайдужість і підтримку ув'язнених за політичними мотивами громадян України в Російській Федерації та окупованому нею українському Криму.