Посольство України в Республіці Індонезія

, Київ 04:04

Громадянам Республіки Індонезія візи для в’їзду в Україну можуть бути оформлені у пункті пропуску через державний кордон України

12 квітня 2017, 09:00

        Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №118 від      01.03.2017 р., громадянам Республіки Індонезія з 16 квітня 2017 р. візи для в’їзду в Україну з метою бізнесу та туризму можуть бути оформлені у пункті пропуску через державний кордон (візи по прибуттю).

          Станом на даний час, візу по прибуттю можна отримати у 3 пунктах пропуску через державний кордон України (міжнародні аеропорти «Бориспіль» (Київ), «Жуляни» (Київ), «Одеса» (Одеса)).

         Одноразові візи на період до 15 днів видаються у пунктах пропуску через державний кордон у день звернення.

          З текстом згаданої Постанови, у тому числі переліком документів, необхідних для отримання візи по прибуттю, можна ознайомитися за наступним посиланням: http://indonesia.mfa.gov.ua/ua/press-center/notices/6962-starting-from-the-16th-of-april-2017-the-new-rules-for-visa-issuance-for-entry-to-and-transit-through-the-territory-of-ukraine-are-entering-in-force.

          Водночас, залишається можливість отримання в’їзних віз в Україну різних типів шляхом звернення до Посольства України в Республіці Індонезія.

          Очікується також, що найближчим часом набуде чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами.