Посольство України в Республіці Індонезія

, Київ 16:39

Рекомендації громадянам України у зв’язку із активізацією вулкану Агунг (о.Балі, Республіка Індонезія)

28 листопада 2017, 04:10

З огляду на виверження вулкану Агунг (район Карангасем, провінція Балі, Республіка Індонезія) та можливість його подальшої вулканічної активності, Посольство України в Республіці Індонезія рекомендує громадянам України проявляти підвищену пильність та обережність під час відвідання східної частини острова Балі, утримуватися від наближення до вказаного об`єкту на відстань менше ніж 12 км, а також відслідковувати повідомлення місцевих служб щодо розвитку ситуації.

У зв’язку із впливом викидів вулканічного пилу на здійснення авіаційних перевезень, перенесенням міжнародних та внутрішніх авіарейсів, а також нестабільною роботою міжнародного аеропорту Нгурах Раі (о.Балі), громадянам рекомендується контактувати з представниками туристичних організацій, авіакомпаній, організаторами подорожей та страховими компаніями стосовно вирішення організаційно-технічних питань, що виникають у цьому зв’язку (перенесення рейсів, розміщення у готелях, продовження терміну перебування тощо).

Наразі з метою виїзду з острова Балі громадяни України можуть скористатися найближчими аеропортами - м. Сурабая (о.Ява) та м. Матарам (о.Ломбок), до яких можна добратися з використанням морського транспорту.

У разі потрапляння у скрутні ситуації та необхідності отримання відповідної допомоги, громадяни України можуть зв’язатися з Посольством України в Республіці Індонезія за номером «гарячої лінії» (+62) 8788-489-0918.