Посольство України в Республіці Індонезія

, Київ 03:19

Інвестиційні пропозиції українських компаній

Шановні представники Ділових кіл!

Пропонуємо до Вашої уваги інвестиційні пропозиції українських компаній.

1. TM WoodRover – молода українська команда, яка займається виробництвом унікальних роверів із дерева. З метою подальшого розвитку вказаного проекту бажає налагодити співробітництво із потенційними партнерами з метою залучення інвестицій. Презентаційні матеріали та інформація про інвестиційний проект.  

2. Business Sharks – міжнародний бізнес девелопер, розробив унікальну технологію розвитку та просування бізнесу клієнтів шляхом збільшення продаж. Компанія зацікавлена у налагодження співробітництва з потенційними партнерами з метою залучення інвестицій у наступні проекти:

           - Багатофункціональна, інтерактивна система "Zois" для голосування і управління відео та аудіо контенту інвестиційного проекту IT компанії "Holdings Company";

           - Інвестиційний проект з розробки біометричного електронного паспорта "Hideez" для ідентифікації користувача в цифровому просторі - доступ до комп'ютерів, телефонів, таблетів, усіх програм, послуг і веб-сайтів, а також доступ до приміщень і систем контролю доступу компанії Hideez Technologies;

           - Компанія "DEMUT" зацікавлене у налагодження співробітництва із потенційними партнерами і пропонує інвестиційний проект з моделювання, виробництва і збуту великогабаритних електричних кухонних приладів і аксесуарів для них з унікальним дизайном за доступною ціною;

           - ABC, Talk with Me! розробляє продукт, який допомагатиме батькам виховувати своїх дітей із задоволенням поєднуючи ігри з матеріальними іграшками (блоки, фігури) з технологіями комп’ютерної візуалізації. Інвестиційний проект компанії. 

3. "Електронна база інвестиційних проектів" - нова інтерактивна платформа створена Торгово-промисловою палатою України, яка покликана допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів. 

4. Фонд Державного майна України виставив на продаж 450 об’єктів приватизації, серед яких 20 – великі підприємства, 50 – середні компанії та 380 об’єкти малої приватизації. Інформація про особливості приватизації в Україні та перелік об’єктів на продаж. 

5. Промоційні матеріали Херсонської ОДА щодо інвестиційного та економічного потенціалу області, а саме відео презентації:

- Сільськогосподарський потенціал Херсонської області;

Транспортна інфраструктура Херсонської області;

Промисловий потенціал Херсонської області;

Туризм та туристичний потенціал Херсонщини;   

- Херськонська область - синергія перспектив;

а також презентаційні брошури: 

- Інвестиційний паспорт Херсонської області;

- Херсонська область - синергія перспектив;

- Промисловий потенціал Херсонщини;

- Херсонська область - Територія енергоефективних технологій;

- Сільськогосподарський потенціал Херсонщини;

- Індустріальний парк ХБК

- Херсонський індустріальний парк.

 6. Промоційні матеріали Чернігівської ОДА щодо інвестиційного та економічного потенціалу області:

- Презентація Чернігівської області;

- Інвестиційний профіль Чернігівської області;

- Каталог продукції і послуг основних підприємств Чернігівщини.

 7. "Grow in Ukraine" - спеціалізований буклет, який презентує експортні можливості України в агропромисловому комплексі.