• A-
  A+
 • Українською
 • English
Комерційні пропозиції українських компаній
23 Juli 2016 18:47

Шановні представники ділових кіл!

Пропонуємо до Вашої уваги пропозиції українських підприємств щодо започаткування співробітництва.

1. ТОВ "БІОФАРМА" - провідне українське сучасне фармацевтичне підприємство в напрямку розробки і виробництва інноваційних високотехнологічних препаратів, вироблених з донорської крові людини, рекомбінантних препаратів та препаратів на основі спороутворюючих бактерій. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали підприємства.

2. Публічне акціонерне товариство "Державна продовольчо-зернова корпорація України" – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали підприємства.

3. ТОВ "ВЕДА-АГРО" є потужним зернотрейдером українського ринку та пропонує якісні продукти переробки сільськогосподарської продукції: олія соєва та соняшникова, соєвий шрот, соняшниковий шрот, борошно пшеничне, комбікорм. Комерційна пропозиція підприємства.  

4. ТОВ «Інтерстарч Україна» спеціалізується на виробництві та продажу продукції харчової  (хлібопекарської, кондитерської, м’ясопереробної, молочної, масложирової, пиво-безалкогольної (виробництво соків та напоїв), картонно-паперової, текстильної, хімічної та фармацевтичної галузей промисловості. Компанія також пропонує таку сировину та інгредієнти як пшенично-модифікований і кукурудзяний крохмаль, пшенична клійковина, глюкозні та глюкозно-фруктозні сиропи, крохмаль і мальтозна патока, кукурудзяна олія. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії. 

5. ПАТ "Оболонь" – є найбільшою броварнею у Східній Європі. Підприємство виробляє пиво, слабоалкогольні та безалкогольні напої, мінеральну воду, ячмінний солод, снеки, скляні пляшки та ПЕТф-преформи, бандажні стрічки.  Презентаційні матеріали компанії. 

6. ТОВ "Інбел" - спеціалізується на виробництві преміксів NOVACORE®. Виробничі потужності підприємства повністю задовольняють потреби, як українських так і зарубіжних виробників комбікормів, у забезпеченні висококласними кормовими мінерально-вітамінними добавками (преміксами) для всіх видів сільськогосподарських тварин і птиці. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії. 

7. ПАТ "Кременчуцький сталеливарний завод" - спеціалізоване підприємство з виробництва литих деталей для двовісних і тривісних візків вантажних вагонів, автозчіпних пристроїв, литих деталей для автомобілів КрАЗ та інших підприємств промисловості та для власних ремонтних потреб. Комерційна пропозиція підприємства. 

8. ПрАТ "Чумак" – один із найбільших виробників продуктів харчування в Україні. Основною продукцією компанії є кетчупи, соуси, майонез, томатна паста, соки, соняшникова олія, консервовані овочі та макаронні вироби. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали підприємства. 

9. ВП "Вінницяелектротехнологія" - унікальна навчальна база, на якій технічний персонал електроенергетичних підприємств може оволодіти навичками виконання робіт під напругою, підвищити кваліфікацію в умовах, максимально наближених до реальних, на зразках лінійного та підстанційного обладнання, а також пройти діагностику та реабілітацію. Інформаційні матеріали підприємства. 

10. ТОВ "Науково-виробничий комплекс Дніпроспецмаш" засновано у березні 2003 року на базі колишнього авіаційно-ремонтного заводу, як машинобудівне підприємство з виготовлення сучасних вітчизняних колійних машин різного призначення. Компанія пропонує нову розробку Автомотриса дизельна АД-01.

11. ТОВ "Укрнафтозапчастина" – провідне українське підприємство, основним напрямом діяльності якого є розробка і виготовлення обладнання для нафтогазовидобувної, хімічної, гірської, цукрової промисловості, роботи в галузі енергозбереження, а також ремонтні роботи в зазначених напрямках і сервісне обслуговування обладнання власного виготовлення. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

12. ПАТ "Електромотор" - один з найбільших виробників електродвигунів в Україні, які використовуються в усіх галузях промисловості, зокрема в агропромисловому комплексі. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

13. ТОВ "СТОЇК" – багатопрофільне підприємство, основною спеціалізацією якого є випуск металевих деталей для будівництва та машинобудування. Презентаційні матеріали підприємства. 

14. ПАТ "Український науково-дослідний інститут по промисловому та санітарному очищенню газів" (ПрАТ "УкрНДІОГаз") є найстарішою науковою установою в Україні з питань науково-технічного забезпечення розробки, досліджень та впровадженню пило- та газоуловлювального обладнання. Комерційна пропозиція підприємства. 

15. ТОВ "Західтранссервіс" - компанія включає в себе 53 підприємства, що спеціалізуються на торгівлі та наданні послуг у різних секторах економіки України, таких як: торігвля товарами сільськогосподарської, енергетичної, хімічна промисловість, виробами з дерева тощо, а також надання послуг в сфері інвестування, ІТ, брокерських послуг та консалтингу, логістики. Комерційна пропозиція, лист-звернення та каталог продукції компанії.  

16. ТОВ "ІПІТ" є профільним інститутом, який виконує увесь комплекс інженерних досліджень, включаючи геодезичні, геологічні, екологічні і гідрометеорологічні дослідження, і розробляє проектно-кошторисну документацію для будівництва об’єктів інфраструктури залізничного транспорту, автомобільних доріг, промислового і цивільного будівництва. Комерціна пропозиція та лист-звернення підприємства. 

17. ТОВ "МКО "Агросервіс" - компанія, яка спеціалізується на експорті кукурудзи, пшениці та іншої продукції українського походження. Комерційна пропозиція компанії.

18. ТОВ "Снек Експорт" - національний виробник снеків, що займає лідируючі позиції на українському ринку фасованих закусок. Продукція компанії виробляється виключно з натуральної сировини, вирощеної і зібраної в Україні. Компанія виготовляє снеки під такими відомими торговими марками: ТМ "SEMKI" - обсмажене насіння соняшника, TM "Snekkin" - сухарики, грінки і чіпси з яскравим дизайном та унікальними смаками, ТМ "Kozatska slava" - смажений солоний арахіс та інші. Комерційна пропозиція та лист-звернення компанії. 

19. ТОВ "Чиста планета" – входить до трійки лідерів українського ринку, що випускають високоякісну продукцію санітарно-гігієнічного та побутового призначення, а саме: вологі серветки, паперові хусточки, пакети для сміття, інше. Продукція компанії представлена такими відомими брендами, як ТМ "Fantasy" та TM "Fantee". Комерційна пропозиція та лист-звернення компанії. 

20. "Hire Ukrainians" – досвідчена компанія у галузі розробки сучасного програмного забезпечення, зокрема веб-розробки.  Презентаційні матеріали та лист компанії.

21. ПП "Ювента" - компанія спеціалізується на виробництві та експорті моркви, насіння соняшника, коріандра, гірчиці та кукурудзи в країни ЄС, Америки та Азії. На даний момент компанія розвиває напрямок з експорту із України продукції бджолярства, а саме меду. Комерційна пропозиція та лист-звернення компанії. 

22. ТОВ "Екобіотек-Україна" - високотехнологічне підприємство, яке спеціалізується на виробництві соняшникової олії під торговою ТМ Золото Таврії. Лист-звернення та комерційна пропозиція компанії. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux