• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Bahasa Indonesia
Анонси та оголошення
Опубліковано 30 липня 2021 року о 10:10

Міністерство закордонних справ України впроваджує нові опції отримання довідок про несудимість та про підтвердження чинності посвідчення водія.

З інструкцією отримання фізичними особами довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутності (наявності) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України можна ознайомитися за посиланням: e-dovidka-nesudimist.pdf.

З інструкцією отримання фізичними особами довідок про підтвердження чинності посвідчення водія можна ознайомитися за посиланням: e-dovidka-posvidchennya-vodiya.pdf.


У зв`язку з епідемією коронавірусу Covid-19, уряд Республіки Індонезія просить осіб, які перебували останнім часом в Китайській Народній Республіці, утриматись від в`їзду та транзитного проїзду через територію Індонезії.

Шановні громадяни!

З метою оптимізації та покращення обслуговування, у консульському підрозділі посольства України в Республіці Індонезія запроваджено автоматизовану систему запису на консульський прийом громадян.

Увага! При реєстрації слід надавати електронну адресу на загальновідомих міжнародних або українських поштових сервісах. Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта Посольства України в Республіці Індонезія, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН:

зазначити персональні дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу. У випадку оформлення консульської дії щодо дітей, вказуються дані одного з батьків/законного представника.

Якщо Ви плануєте звернутися до посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо. Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення консульської дії разом з дитиною). Супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу осіб з особливими потребами, неповнолітніх дітей). Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги.

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі записи, що дублюються, будуть видалені адміністратором. Консульський підрозділ залишає за собою право скасувати/перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами.

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис.

Для онлайн запису на прийом необхідно виконати наступні дії:

перейти за посиланням https://online.mfa.gov.ua;

обрати зі списку країн «Республіка Індонезія»;

обрати зі списку консульську установу «Посольство України в Республіці Індонезія»;

обрати категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, щодо якої Ви плануєте зареєструватися на прийом;

обрати дату та час запланованого візиту до Посольства; на наступній вкладці заповнити прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані;

перевірити та підтвердити вірність внесених до системи даних.

Після успішної реєстрації на зазначену електронну адресу прийде лист із підтвердженням запису на прийом та інструкціями щодо надання відповідної консульської послуги.

Користуючись системою запису на прийом, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Посольством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

Увага! Просимо пам’ятати, що обрана вами консульська дія може бути вчинена за умови наявності у Вас усіх необхідних документів. 

Увага! Заявник несе персональну відповідальність за підготовку необхідних документів для вчинення обраної консульської дії (наявність оригіналів та їх копій).

Увага! При відвіданні посольства України, просимо дотримуватись наступних умов:

- до приміщення консульської установи допускатимуться особи, які не мають ознак захворювання та виключно в медичних масках;

- до зали прийому громадян одночасно допускатиметься не більше однієї особи;

- на прийом слід приходити виключно у заброньований час.

Принагідно повідомляємо, що у зв`язку із введенням владою Республіки Індонезія карантинних заходів, спрямованих на попередження розповсюдження коронавірусу  COVID-19, прийом громадян з консульських питань здійснюватиметься, до моменту їх зняття, по понеділках та четвергах з 10-00 до 12-00.  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux