У звичайному порядку – до десяти робочих днів з дати отримання необхідних для оформлення візи документів, та сплати консульського збору, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
Строк розгляду звернення про оформлення візи може бути подовжено до тридцяти календарних днів у разі необхідності проведення додаткової перевірки зазначених документів.
У терміновому порядку – до п’яти календарних днів з дня отримання необхідних документів, у т.ч. у день подання необхідних документів.
Термінове оформлення візи здійснюється за бажанням іноземця/особи без громадянства та за наявності такої можливості.
У звичайному порядку – у термін, до трьох місяців з моменту подачі необхідних документів, без урахування строків доставки паспортів дипломатичною поштою до Посольства. Існує можливість доставки паспорта до Республіки Індонезія комерційними кур’єрами (DHL, FedEx) за рахунок заявника.
Вчиняється в день подання громадянином відповідної заяви-анкети та необхідних документів.
У разі звернення до Посольства особи з клопотанням про оформлення посвідчення особи на повернення в Україну та відсутності в заявника документів, що посвідчують його особу та підтверджують належність до громадянства України, для встановлення особи надсилається відповідний запит.
У разі необхідності здійснення запитів до уповноважених органів України, термін оформлення посвідчення особи на повернення в Україну подовжується на строк, необхідний для отримання відповіді.
Вчиняються в день подання заявником усіх необхідних документів та сплати консульського збору.
Засвідчення вірності перекладу документів – у день подання оригіналу документа та його перекладу. У разі необхідності здійснення перекладу консульською посадовою особою та за наявності технічної можливості – упродовж семи календарних днів з дати подання необхідних документів.
Відповідно до надходження необхідної інформації/документів від українських установ.
До дій з витребування документів терміновий тариф консульського збору не застосовується.
Розгляд заяв щодо реєстрації смерті та оформлення відповідних актів здійснюється в день подачі заявником необхідних документів за нульовою тарифною ставкою.
До інших дій з реєстрації актів цивільного стану терміновий тариф консульського збору не застосовується.
З питань розгляду заяв та реєстрації актів цивільного стану керуватися Інструкцією про порядок реєстрації актів цивільного стану в дипломатичних представництвах та консульських установах України, затвердженою Наказом Мінюсту України та МЗС України 23.05.01 № 32/5/101 (у редакції наказу Мінюсту України, МЗС України від 25.08.04 № 90/5/191; зареєстрована в Мінюсті України 01.06.01 за № 473/5664) та Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затвердженими наказом Мін’юсту України від 12.01.2011 № 96/5 (зареєстровані в Мін’юсті України від 14.01.2011 № 55/18793).
Прийняття на тимчасовий та постійний консульський облік – у день подання необхідних документів через систему ВІС.
У звичайному порядку – сім календарних днів з дати подання необхідних документів.
У терміновому порядку – до трьох календарних днів за наявності технічної можливості, у т.ч. у день подання необхідних документів.
До дій з легалізації документів, пов’язаних зі смертю громадян України, терміновий тариф не застосовується.
Дії з питань оформлення дозволу на постійне проживання за кордоном, громадянства, імміграції в Україну тощо вчиняються у строки, передбачені такими нормативно-правовими актами України:
- Порядком розгляду у закордонних дипломатичних представництвах України клопотань громадян України, які виїхали за її межі тимчасово, про залишення на постійне проживання за кордоном, затвердженим наказом МЗС України від 22.11.1999 року № 201;
- Законом України «Про імміграцію» від 07.06.2001 року;
- Порядком провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, затвердженим Указом Президента України від 27.03.2001 року №215.