Портал в режимі тестування та наповнення
На цих виборах народ обрав демократичні сили та підтримав шлях реформ – Президент
Опубліковано 27 жовтня 2015 року о 11:07

Президент Петро Порошенко, говорячи про місцеві вибори 25 жовтня, наголошує на тому, що переважна більшість виборців віддала голос за демократичні сили, що дає можливість сформувати проукраїнські коаліції у місцевих радах і продовжити шлях реформування країни.

Глава держави назвав важливим те, що, попри окремі прогнози, не відбулося реваншу не демократичних сил. «Я ще раз хочу подякувати за відповідальність вибору Українському народу, який зараз підтримав демократичні сили, підтримав реформи. При чому в цій позиції не відбувся і розкол України, який багато хто передрікав. Зазнала краху спроба Росії створити всередині п'яту, проросійську, колону», – заявив Петро Порошенко.

«Український народ, українське суспільство цими виборами вже перейшли рубікон, і повернення до минулого не може бути», – наголосив Глава держави.

Президент відзначив, що відповідальність Українського народу відкриває шлях реформам. «Відповідальність, яку продемонстрували виборці, і підходи дають нам можливість рішуче продовжувати реформи. Я це сприймаю як крок на підтримку реформ, на підтримку децентралізації, збільшення повноважень і відповідальності місцевих рад, і мені надзвичайно приємно, що більшість виборців підтвердила і підтримала ці підходи», – наголосив Петро Порошенко

Президент зазначив, що головною ознакою демократичності місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня, є відсутність адміністративного впливу. «Головна оцінка – це оцінка міжнародних спостерігачів і наших неурядових організацій, що впливу адміністративного ресурсу на цих виборах не було. Це була перша подібна оцінка, яка мотивує, підтримує зусилля української влади з організації прямого волевиявлення громадян», – заявив Глава держави

Серед завдань, які зараз стоять перед новою місцевою владою, Президент висловив впевненість, що формування проукраїнських коаліцій не дозволить дестабілізувати ситуацію всередині країни. «На сьогоднішній день маємо просто забезпечити відповідальний і консолідований підхід політичних сил. Думаю, що вибори, які були проведені 25 жовтня, дають нам для цього серйозні підстави», – сказав Президент.

Глава держави вважає категорично неприйнятним не проведення виборів у Маріуполі. Він зазначив, що звернувся до Парламенту із пропозицією внести зміни до законодавства, які дозволять забезпечити захист волевиявлення громадян у таких містах як Маріуполь, Красноармійськ та інші. «Мають бути внесені зміни до виборчого Закону, які забезпечать виборчий процес, щоб не допустити виборчих помилок в цілому», – зазначив Глава держави.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux