Президент Петро Порошенко та Президент Індонезії Джоко Відодо під час переговорів обговорили питання посилення співпраці в галузі сільського господарства.
Глава української держави зазначив, що Україна зацікавлена в аграрних продуктах індонезійського експорту, починаючи від пальмової олії і закінчуючи кокосами, а також текстилю. "Ми підтвердили свою готовність постачати товари. Індонезія дуже цікавий ринок для українського зерна, кукурудзи, крохмалю, соняшникової олії та інших напрямів", - повідомив Петро Порошенко представникам ЗМІ у м. Джакарта.
Президент зазначив, що товарообіг між країнами в 2016 році порівняно з 2015 зріс більше, ніж на 50%. "Це ще одне підтвердження потенціалу, який ми маємо", - додав Глава держави.
Президент впевнений, що посиленню співпраці сприятиме підписаний сьогодні Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Індонезії щодо співробітництва в цій сфері.