• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Bahasa Indonesia
До уваги громадян України в Індонезії
Опубліковано 22 квітня 2021 року о 22:22

Шановні українці❗️

Відповідно до циркулярного листа Оперативного штабу Республіки Індонезія щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції № 13 від 2021 року в період місяця Рамадан введені наступні зміни правил переміщення по території Республіки Індонезії:

1) У рамках стримування поширення коронавірусної інфекції з 6 до 17 травня 2021 року введена сувора заборона на переміщення між містами та регіонами з нагоди свята Лебаран. Обмеження стосуються переміщення по країні на повітряному, залізничному, наземному та водному транспорті і поширюються на всіх проживаючих в Індонезії. Це не стосується осіб, які здійснюють поїздки в рамках відряджень, з метою відвідування хворих родичів, участі в похоронах, для вагітних при супроводі не більше одного члена сім'ї, для проведення пологів при супроводі не більше двох осіб, в інших цілях, не пов'язаних з поверненням в регіони в рамках святкування Лебарана.

Для осіб, які підпадають під виключення, при переміщенні по країні необхідно мати офіційного листа в роздрукованому вигляді, який підтверджує мету поїздки та виданий керівництвом підприємства (при відрядженнях) або головою району проживання (в інших випадках).

У період з 6 до 17 травня 2021 року зберігається вимога щодо пред'явлення медичних довідок з негативним результатом тесту на коронавірус.

Для авіаперельоту на о. Балі потрібна довідка з негативним результатом ПЛР-тесту (PCR test) на коронавірус терміном дії не більше 48 годин з дати отримання, експрес-тесту на антиген (rapid test antigen) терміном дії не більше 24 годин з дати отримання або тесту GeNose C19, проведеного перед відправленням.

При переїзді на о. Балі наземним/водним транспортом потрібна довідка з негативним результатом ПЛР-тесту (PCR test) на коронавірус або експрес-тесту на антиген (rapid test antigen) терміном дії не більше 24 годин з дати отримання або тесту GeNose C19, проведеного перед відправленням.

При пересуванні по о. Ява, прибуття на цей острів, в т.ч. в Джакарту, і виїзді в інший регіон з о. Ява (за винятком о. Балі) з використанням повітряного і водного транспорту необхідна довідка з негативним результатом ПЛР-тесту (PCR test) на коронавірус терміном дії не більше 72 годин з дати отримання, експрес -тесту на антиген (rapid test antigen) терміном дії не більше 48 годин з дати отримання або тесту GeNose C19, проведеного перед відправленням.

При пересуванні по о. Ява, прибуття на цей острів, в т.ч. в Джакарту, і виїзді в інший регіон з о. Ява з використанням залізничного транспорту необхідна довідка з негативним результатом ПЛР-тесту (PCR test) на коронавірус або експрес-тесту на антиген (rapid test antigen) терміном дії не більше 72 годин з дати отримання або тесту GeNose C19, проведеного перед відправленням.

При здійсненні поїздок по країні необхідно заповнити анкету про стан здоров'я пасажира (є можливість завантажити додаток в Apple Store/Google Play).

2) У період з 22 квітня до 5 травня і з 18 до 24 травня 2021 року для осіб, що здійснюють поїздки між регіонами Індонезії, передбачені суворіші положення санітарних протоколів. Зокрема, при поїздках на повітряному, залізничному, наземному та водному транспорті потрібна довідка з негативним результатом ПЛР-тесту (PCR test) або експрес-тест на антиген (rapid test antigen) терміном дії не більше 24 годин з дати отримання або довідку з негативним результатом тесту GeNose C19, проведеного перед відправленням. При використанні особистого наземного транспорту також рекомендується мати при собі аналогічні документи. Діти до 5 років від пред'явлення зазначених довідок звільнені.

При здійсненні поїздок по країні необхідно заповнити анкету про стан здоров'я пасажира (є можливість завантажити додаток в Apple Store/Google Play).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux