• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Bahasa Indonesia
Зміни у порядку в’їзду до Республіки Індонезія у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації
Опубліковано 17 липня 2021 року о 14:14

Просимо ознайомитись з усією інформацією цього розділу!!!

Враховуючи розвиток ситуації довкола розповсюдження вірусу SARSCoV-2 та SARS-CoV-2  у світі, Цільовою урядовою групою Республіки Індонезія (далі – РІ) з питань подолання пандемії COVID-19 прийнято рішення продовжити на невизначений термін дії заборони на в’їзд іноземних громадян на територію країни.

Водночас, вказаним рішенням розширено перелік виключень щодо категорій іноземців, які мають право на в’їзд до РІ. Відтепер потрапити до країни можуть:

Іноземці, які відповідають вимогам правил Міністра юстиції та основних прав людини РІ від 29.09.2020 року №26 «Щодо віз та дозволів на перебування на період переходу до нового режиму», а саме: власники дипломатичних та службових віз і дозволів; власники дозволів на тимчасове (KITAS) або постійне (KITAP) перебування; особи, які в’їжджають з метою проведення ділових зустрічей та переговорів тощо.

Іноземці, які в’їжджають в рамках двосторонніх домовленостей про створення транспортних коридорів.

Іноземці, які в’їжджають за спеціальними дозволами міністерств/відомств РІ.

Іноземці які в’їжджають на підставі віз типу B211.


В’їзд до РІ з метою туризму наразі продовжує перебувати під забороною.

По прибуттю в аеропорти до вказаних категорій осіб застосовуватимуться протиепідемічні правила, передбачені рішенням Національної цільової групи з питань подолання COVID-19 №3 від 2020 року.

Зокрема, іноземці, які в’їжджають до РІ, повинні надати негативний результат тесту RT-PCR, який має бути проведений максимум протягом 48 годин до моменту в’їзду в країну, а також пройти повторний RT-PCR в аеропорту прибуття.

Також, особи які в’їжджають до Індонезії мають зареєструватись в мобільному додатку eHAC Indonesia (до початку подорожі), QR код, отриманий після проходження реєстрації перевірятиместья в аеропорту по прильоту до Індонезії.

ВАЖЛИВО !!!

ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ТА ІНФОРМАЦІЯ

Враховуючи погіршення ситуації довкола розповсюдження коронавірусу в РІ, Цільовою урядовою групою РІ  з питань подолання пандемії COVID-19 прийнято рішення, на додаток до вже існуючих заходів, посилити карантинні обмеження щодо в’їзду на територію країни.

Зокрема, з 6 липня 2021 року продовжено з 5-ти до 8 діб термін проходження загальнообов’язкового карантину після прибуття на територію РІ у спеціально визначених місцях (самоізоляція проходить в одному з готелів, визначених Урядом Республіки Індонезія за власний рахунок.)

Також запроваджено вимогу про наявність, окрім дійсної протягом 3-ох діб довідки про результат ПЛР-тесту, сертифікату (у друкованій або електронній формі) щодо проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу.

Вказану вимогу (наявність свідоцтва про вакцинацію) та негативного результату ПЛР-тесту, вчиненого максимум за 2 доби, поширено також і на пасажирів внутрішніх авіарейсів (острови Ява та Балі). Водночас, для поїздок у межах країни достатнім буде підтвердження одного щеплення. 

Іноземні громадяни, які виїжджають з території РІ (без попередньої внутрішньої поїздки або безпосередньо з м. Джакарта), звільняються від пред’явлення вакцинаційної картки/сертифіката COVID-19. 

Іноземні громадяни віком до 12 років, які подорожують зі своїми батьками та в’їжджають на територію РІ або подорожують внутрішніми рейсами, звільняються від пред’явлення вакцинаційної картки/сертифіката COVID-19;
 
Іноземні громадяни, котрі не можуть бути вакциновані через захворювання, звільняються від пред’явлення вакцинаційної картки/сертифіката COVID-19 для міжнародних та внутрішніх поїздок, з додатковою вимогою пред’явити довідку про здоров’я, видану лікарем (спеціалістом) з підтверджуючими даними, які свідчать про те, що людина непридатна для вакцинації проти COVID-19.
 
Іноземні громадяни, які в’їжджають на територію РІ, повинні пред’явити сертифікат вакцинації проти COVID-19 із заповненою дозою відповідно до стандарту протоколу вакцинації, який видається органами охорони здоров’я або фармацевтичними компаніями, що виробляють вакцини, та діє у відповідних країнах. 

Іноземні громадяни, які є активними членами льотного екіпажу або членами корабельного екіпажу, які мають намір покинути територію РІ, звільняються від пред’явлення вакцинаційної картки/сертифіката COVID-19, але зобов’язані надати інші документи, відповідно до протоколу охорони здоров’я.

Іноземні громадяни, які не щеплені та мають намір покинути територію РІ, але їм потрібно подорожувати внутрішньо, щоб дістатися до точки виходу для міжнародних рейсів, звільняються від пред’явлення вакцинаційної картки/ сертифіката COVID-19 за умови, що вони це роблять не залишаючи зону аеропорту під час транзиту або очікування своїх міжнародних рейсів, з наступними вимогами: 
Одержання дозволу, виданого місцевим портовим управлінням охорони здоров’я/владою на внутрішні подорожі, з метою продовження польотів для виїзду з РІ;
Показується дійсний маршрут польоту особи яка виїжджає з РІ на прямий транзит з міста відправлення до пункту виходу для міжнародного призначення.
 
Іноземні громадяни віком від 60 років, викладачі та професійний освітній персонал, а також іноземні громадяни певних професій можуть брати участь у національній програмі вакцинації, подавши свій паспорт та оригінал KITAS/KITAP до реєстраційних бюро та місцевих органів влади, закладів охорони здоров’я або місця вакцинації, що надаються центральним урядом, регіональним урядом та/або державними регіональними підприємствами, або іншими визначеними місцями, наданими Міністерством охорони здоров’я РІ.
 
Іноземні громадяни можуть брати участь у програмі вакцинації за взаємною співпрацею, пред’являючи оригінал паспорта реєстраційній службі для збору даних, у закладах охорони здоров’я державних/регіональних підприємств або інших місцях, визначених Міністерством охорони здоров’я РІ. 

Зазначені зміни запроваджено на невизначений термін.

Уряд РІ закликає усіх осіб обмежити міжнародні та внутрішні подорожі, які не мають важливого значення, з метою пришвидшення нормалізації ситуації довкола поширення COVID-19. Зверніть увагу, що, як і у випадку з аналогічними правилами в минулому, ці правила розвиваються, можуть бути змінені і можуть по-різному інтерпретуватися владою.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux